NAJDI STOMATOLOGA PROČ WATERLASE? KLINICKÉ PŘÍNOSY KLINICKÉ INDIKACE OHLASY

PATENTOVANÁ TECHNOLOGIE HYDROPHOTONICS

Waterlase Dentistry využívá patentovanou technologii kombinující energii YSGG laseru a vodní sprej. Tento proces se nazývá HydroPhotonics™.
Tato moderní technologie umožňuje provádět široké spektrum dentálních zákroků na zubech, dásních a čelistních kostech jedním přístrojem
a s kvalitativně vyšším komfortem pro pacienta. Stomatolog používající Waterlase prakticky minimalizuje nutnost aplikace injekcí a anestezie. Výsledkem je pohoda a eliminace pacientského stresu ze zubařského křesla.

MINIMUM INJEKCÍ & MÉNĚ ANESTEZIE

Waterlase je univerzální nástroj, který umožňuje stomatologovi provádět vrtání zubů, chirurgické zákroky na dásních a čelistních kostech s minimálním traumatem. Lze jej použít dokonce i pro stomatologické zákroky, které nelze úspěšně provést nebo dokončit tradičními stomatologickými nástroji - vrtákem a skalpelem. Váš „Waterlase“ stomatolog Vám řekne, jaký typ ošetření
je nejvhodnější právě pro Vás.

PROVĚŘENÁ TECHNOLOGIE, KOMFORTNÍ PÉČE

Laser je již řadu let medicínsky používán jako standardní nástroj pro řadu chirurgických a kosmetických zákroků. Jako příklad lze uvést velmi žádané oční laserové operace, odstraňování vrásek, odstraňování ochlupení, laserová terapie prostaty a ledvinových kamenů a mnohé další.

Od roku 1998, kdy byl stomatologický laser Waterlase® oficiálně schválen
pro zákroky na tvrdých tkáních, se neustálé rozšiřují aplikační možnosti tohoto laseru. V současné době lze Waterlase® použít prakticky pro celé spektrum stomatologických zákroků. Stovky a tisíce stomatologů po celém světě provedli pomocí laserového systému Waterlase® již milióny stomatologických zákroků bez potřeby umrtvujících injekcí a kvílející zubní vrtačky.

 
NAJDI STOMATOLOGA

PROČ WATERLASE?

KLINICKÉ PŘÍNOSY KLINICKÉ INDIKACE OHLASY